Kontakta oss

Kontaktuppgifter till vår personal samt adress till vårt kontor hittar du längre ner på sidan.
För att snabbt få rätt hjälp för ditt ärende, välj något av de fyra alternativen nedan.

FÖR ÅTERFÖRSÄLJARE

För dig som är återförsäljare och vill kontakta kundservice, använd formuläret här till höger, eller scrolla nedåt för kontaktuppgifter till vår personal.

För att komma i kontakt med vår ekonomiavdelning, maila till ekonomi@macro.se


FÖR KONSUMENTER

Vi ber dig som privatperson att i första hand kontakta någon av våra ca 300 återförsäljare med utställning som finns över hela landet.

Klicka här för att hitta återförsäljare

FÖR MEDIA & PRESS

För genvägar till pressrum, bildbank och logotype samt kontaktuppgifter.

Klicka här för Press & Media

Kontakta oss

Kontaktinformation

* Obligatoriska fält

 

ORDER & KUNDSERVICE


Försäljning
Jesper Wadensten
jesper.wadensten@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Försäljning
Tommy Johansson
tommy.johansson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Försäljning
Mikael Persson
mikael.persson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Försäljning
Patrik Dahlgren
patrik.dahlgren@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Försäljning
Eva Wersch
eva.wersch@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00

 

FÖRSÄLJNING


Försäljningschef
Veronica Dribe
veronica.dribe@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Regionssäljare
Christian Arvidsson
christian.arvidsson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Regionssäljare
Pernilla Andersson
pernilla.andersson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Regionssäljare
Staffan Bjerregaard
staffan.bjerregaard@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Regionssäljare
Mathias Bergh
mathias.bergh@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Resemontör
Anders Åkesson
anders.akesson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00

 

VD & EKONOMI


VD
Johan Aspemar
johan.aspemar@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Ekonomichef
Karin Angelstedt
karin.angelstedt@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Ekonomiassistent
Ulla Johnsson
ulla.johnsson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00

 

INKÖP


Inköpare
Carina Gunnarsson
carina.gunnarsson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Inköpare
Caroline Vejklint
caroline.vejklint@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00

 

MARKNADSFÖRING & IT


Marknadschef
Therese Persson
therese.persson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Marknadskoordinator
Karin Karlsson
karin.karlsson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Webbkoordinator
Björn Brolin
bjorn.brolin@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


IT-ansvarig
Kim Stedt
kim.stedt@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00

 

UTVECKLING & KVALITET


Produktchef
Jörgen Carlsson
jorgen.carlsson@macro.se
vxl: +46 (0) 430 484 00


Konstruktör
Daniel Jakobsson
vxl: +46 (0) 430 484 00


Konstruktör
Elias Axelsson
vxl: +46 (0) 430 484 00

 

LAGER 


Lagerchef
Morgan Sigurdsson
morgan.sigurdsson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Lager
Patrik Arthursson 

 
 


Lager
Peter Lundin


Lager
Tobias Olofsson

 

PRODUKTION


Produktionschef
Jan-Inge Ottosson
jan-inge.ottosson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Produktionsplanerare
Dan Ericson
dan.ericson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Produktion
Aida Alibabic


Produktion
Anders Gerber

 


Produktion
Anders Karlsson


Produktion
Carola Eriksson


Produktion
Cejvan Fahrudin


Produktion
Fredrik Karlsson

 


Produktion
Linda Andersson


Produktion
Malin Dembro


Produktion
Mahmut Brnjicanin


Produktion
Martin Aronsson

 


Produktion
Martin Johansson


Produktion
Nedzad Alibegovic


Produktion
Patrik Strömberg


Produktion
Peter Persson

 


Produktion
Pierre Bengtsson


Produktion
Rasema Brnjicanin


Produktion
Roger Strandberg


Produktion
Samir Ejup

 


Produktion
Torbjörn Nilsson